MUŞ KORKUT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Metin İLCİ ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Caner BUDAK Yolgözler İlkokulunu Ziyaret Etti.

İl Milli Eğitim Müdürü Metin İLCİ ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Caner BUDAK Yolgözler İlkokulunu Ziyaret Etti.

İl Milli Eğitim Müdürü Metin İLCİ , İl Şube Müdürümüz İbrahim TANYERİ ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Caner BUDAK ile birlikte Yolgözler İlkokulunu ziyaret etti. Sınıfları gezip öğrencileri dinleyen İl Milli Eğitim Müdürü Metin İLCİ öğrencilerden gelen ortaokul isteğine olumlu yanıt verdi. Bu sene yatırım programına alıp bir ortaokul yapacaklarını belirtti. 

İlçe Milli Eğitim Müdürü Caner BUDAK İl Milli Eğitim Müdürü Metin İLCİ´ye teşekkür ederek  ; gerçekten Yolgözler´de bir ortaokula ihtiyaç olduğunu , öğrencileri Altınova Yatılı Bölge Ortaokulu´na taşımalı ve yatılı kalmak suretiyle öğrenimlerine devam ettiğini , uzak olması nedeniyle özellikle kız öğrencilerin okula devamlarında sıkını olduğunu belirterek , ortaokul yapımı ile birlikte büyük bir ihtiyacın karşılanacağı ve öğrencilerimizin rahatlıkla kendi köylerindeki ortaokula devamlarının sağlanacağını söyledi. Yaklaşık 10 dönüm arazi hazır olduğunu belirterek inşallah gelecek eğitim- öğretim yılına hazır hale getirilmesi dileğinde bulundular. 

İl Milli Eğitim Müdürü Metin İLCİ , İl Şube Müdürümüz İbrahim TANYERİ ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Caner BUDAK öğretmenlere ve öğrencilere  teşekkür ederek başarılar dilerek ziyaretini tamamlandı.

09-01-201809-01-201809-01-201809-01-2018

 

Korkut Kaymakamlık Binası 1. Kat Korkut / Muş - 0436 611 60 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.