MUŞ KORKUT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

LİSE MÜDÜRLÜKLERİMİZİN DİKKATİNE(VERİ-ÖNEMLİ)

LİSE MÜDÜRLÜKLERİMİZİN DİKKATİNE(VERİ-ÖNEMLİ)

      Ortaöğretim Kurumlarımızın ÖSYM´nin KKİS(Kamu Kurumları İşlemleri Sistemi)´ne girerek 2018 YKS için; YKS testleri bazında doğru-yanlış sayıları, AYT testleri bazında doğru-yanlış sayıları, YKS yüzdelik puanları, YKS yerleştirme puanları, 2017 ÖSYS için; YGS doğru-yanlış sayıları, YGS Puanları ve Başarı Sıraları, YGS Başarı Durumu, ÖSYS yerleştirme Sonuçları, 2017 LYS için ; LYS doğru-yanlış sayıları, LYS puanları ve başarı sıraları ile ilgili raporların sırasıyla KKİS Sisteminden excel dosyası olarak indirilerek yazımız ekinde belirtilen excel dosyasına orjinalini bozmadan, satır-sütun eklemeden işlenmesi gerekmektedir.

      Ekte belirtilen excel dosyasına işlendikten sonra Kontrol Edilerek satırlarda kayma, bozma, düzensizlik, farklı karakterlerin aralarda bulunması vb. gibi sonuçları etkileyecek yanlışlıkların düzeltilerek okullar tarafından 15.08.2018(Çarşamba) günü mesai bitimine kadar okulların resmi mail adresleri üzerinden korkut49@meb.gov.tr adresine gönderilmesi veya flash bellek ile Korkut İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne teslim edilmesi hususunda;

 

      Gereğini rica ederim.

 

                                                                                                                                              Caner BUDAK

                                                                                                                                         İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

Ek. Excel tablosu için TIKLAYINIZ.

Not: Tabloyu gönderirken dosya adını okul adınız olarak değiştirmeyi unutmayınız.

Korkut Kaymakamlık Binası 1. Kat Korkut / Muş - 0436 611 60 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.